FASsend Opvoeden is een programma voor ouders en opvoeders van kinderen en jongeren met FASD of Static Encephalopathy, Alcohol exposure unknown.
Onder begeleiding van twee trainers komen 8 tot 12 ouders/opvoeders, 4 keer, 2 uur om de week bij elkaar.
FASsend opvoeden is onderdeel van ons FASD programma. Naast de netwerkvoorlichting en gesprekken met opvoeders en of jongere, werken we in deze training over hoe je het Model van FASD support toepast in je eigen situatie. FASsend Opvoeden is niet een praatgroep of therapie voor opvoeders. We werken aan kennis en vaardigheden om de effecten van hersenschade te hanteren.
Deze versie is online, speciaal voor opvoeders die anders langer dan een uur moeten reizen. Er is door de online omgeving minder ruimte voor uitwisseling met en leren van andere opvoeders dan bij de life versies van de training.